Topžena.cz - časopis pro moderní ženy a dámy, i muže a pány

Motto: "Bez vize není úspěchu."
E-mail: info@topzena.cz
Mobil: 777 141 449

Heřman Markus
majitel / www stránky / reklama

www.topzena.cz
on-line magazín pro moderní ženu
Adresa redakce:
337 01 Ejpovice 226

Inzerce:
Heřman Markus, tel.: +420 777 141 449
info@topzena.cz

Přehled reklamních produktu na www.topzena.cz najdete ZDE.

Naše další zajímavé projekty na Internetu:

www.HOBBYZAHRADA.CZ
Online magazín vše pro dům, bydlení, byt, hobby a zahradu
www.hobbyzahrada.cz

Přehled reklamních produktu na www.hobbyzahrada.cz najdete ZDE.

TOPMAGAZÍNY.CZ
Online magazíny pro váš skvělý život
www.topmagaziny.cz

Přehled reklamních produktu na www.topmagaziny.cz najdete ZDE.

Prohlášení Topžena.cz (www.topzena.cz)

Informace zveřejňované na stránkách www.topzena.cz , nejsou určeny jako návod správnému užívání či použití.

Topžena.cz neodpovídá za škody a následky vzniklé uživateli stránek tím, že se v případě užívání či použití prezentovaných či publikovaných informací.

Topžena.cz neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. TopŽena.cz si vyhrazuje právo, bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona. Uživatel těchto stránek uděluje souhlas s využitím osobních údajů uživatelem poskytnutých, prostřednictvím některé z funkcí tohoto serveru, pro zasílání aktuálních informací týkající se TopŽena.cz a za účelem nabízení obchodu či služeb provozovatele serveru, a to po dobu kdy bude uživateli těchto stránek zasílat či nabízet výše uvedené. Shromážděné osobní údaje nebudou poskytovány třetí straně. Uživatel má právo své osobní údaje z odběru aktuálních informací, nabízení obchodu a služeb kdykoliv odhlásit. K tomu účelu slouží služba na TopŽena.cz : Zrušení zasílání novinek - registrovaný uživatel ruší zcela sám přímo na serveru blok Ostatní informace.

Uživatel těchto stránek může kdykoliv svůj souhlas s využitím osobních údajů odvolat.

Copyright

© Copyright TOPZENA.CZ 2006 - 2007. All rights reserved. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Topzena.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.

Určeno pouze pro osobní využití. Není povoleno distribuovat ani kopírovat žádné materiály bez předchozího písemného souhlasu Heřmana Markuse - Topzena.cz. Zakázána je jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na Topzena.cz, a tím se myslí i šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, neelektronické podobě a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do jakýchkoliv databází.

TOP ŽENA.CZ
Mezinárodní standardní číslo
seriálových publikací
ISSN 1802-4149