Nepřehlédněte

Jarní práce na zahradě

Jarní práce na zahradě S prvními jarními paprsky určitě začnete sklízet plody své podzimní práce. Se záhonů se vytahují květy tulipánů, narcisů, hyacintů i krokusů.

Fíkus pěstování

Fíkus pěstování Fíkus patří k nejoblíbenějším pokojovým rostlinám. Rady a nápady pro úspěšné pěstování.

Výhody otevřených kompostérů

Výhody otevřených kompostérů Výhodou otevřených kompostérů je jejich počet odvětrávacích otvorů. Můžete si dovolit nasypat kompostéru velké množství posekané trávy.

Pařeniště z polykarbonátu

Pařeniště z polykarbonátu Kvalitní české pařeniště z polykarbonátu, žárově zinkovaného plechu, výplň komůrkový polykarbonát.

Toužíte po krásném úsměvu

Toužíte po krásném úsměvu Ke krásnému úsměvu vám pomohou kvalitní zubní implantáty. Nemusíte mít obavy, zavedení zubního implantátu je zcela rutinní záležitostí.
Orchideje Druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách


Nej ...

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu

Recepty na vánoční cukroví: Vaše recepty na internetu Vaše recepty na internetu Recept na vánoční cukroví , Recept na vánoční cukroví - nepečené cukrobí | pepinův blog , Recept na vánoční cukroví| Vánoční rohlíčky a další recepty. Přiidej vánoční recepty.

Těhotenství: správná výživa v těhotenství

Těhotenství: správná výživa v těhotenství Těhotenství. Správná výživa v těhotenství. Celkové ozdravění jídelníčku, by ženy měly myslet už před plánovaným otěhotněním a přirozeným způsobem připravit organismus. Dvojnásob to platí, pokud je trápí nadváha.

Poradna zahrada - Orchideje jak pěstovat doma, pěstování orchidejí

Poradna zahrada - Orchideje jak pěstovat doma, pěstování orchidejí Orchideje jak pestovat doma na Topžena.cz : Poradna zahrada: Orchideje - jak pěstovat doma, pěstování orchidejí. Orchideje pro každého - Encyclia je jedna z nejsnáze pěstovatelných orchidejí. Orchidee rodu phalaenosis - pěstování v panelákovém bytě ...

Kuřecí maso - recept Kuře na zelenině

Kuřecí maso - recept Kuře na zelenině Kuřecí maso - recept Kuře na zelenině. Postup: Kuře omyjeme, osušíme a rozdělíme na 8 kousků. Oloupeme brambory a podélně rozčtvrtíme. Pokud použijeme nové brambory, ...

Velikonoční pečení - recept Velikonoční beránek

Velikonoční pečení - recept Velikonoční beránek Velikonoční pečení - recepty - Velikonoční beránek. Velikonoční beránek, stejně. jako velikonoční pomlázka, barevná vajíčka a velikonoční zajíčci patří neodmyslitelně k symbolům Velikonoc a další recepty.

Dobré rady a nápady

Škůdci pokojových rostlin

Škůdci pokojových rostlin

Pokojové rostliny a jejich škůdci. Pokojové rostliny napadnou škůdci a to hlavně červci štítenkovití, puklicovití, červcovití, listové mšice, štítenky, vlnatky, svilušky, molice. Rady a návody, jak bojovat proti škůdcům v bytě.

Úspora energie a paliva - Máme řešení

Úspora energie a paliva - Máme řešení

Úspora energie a úspory paliv je jedna z mála efektivních řešení, jak ušetřit domácí či firemní rozpočet. Úspora energie a paliv pomocí ekologických zařízení.
Celý článek | Přidat názor
Jak se starat o podzimní zahradu

Jak se starat o podzimní zahradu

Podzim je ideální dobou pro radikální úklid na zahradě. Podzim je obdobím sklizní. A je to opravdu báječný pocit sklízet vlastní výpěstky, ale pak najednou vyvstane otázka - kampak dát to celé požehnání a tak asi neuškodí několik rad a nápadů.
Celý článek | Přidat názor
Poznejte svého nepřítele – rakovinu

Poznejte svého nepřítele – rakovinu

Poznejte svého nepřítele – rakovinu – a bojujte včas. Rakovina prsu – strašák číslo 1 pro velkou část ženské populace. V celosvětovém pohledu jsme 30. Zemí s nejčastějším výskytem rakoviny prsu. Ročně u nás tato nemoc postihne přes 6 000 žen.
Celý článek | Přidat názor
Jak se zbavit povislých prsou po dětech

Jak se zbavit povislých prsou po dětech

Rady, jak na povislá prsa. A hlavně, jak se zbavit povislých prsou po dětech. Přirozenou cestou se povislých vnad nezbavíte. Můžete je zpevnit posilováním i z pohodlí vašeho domova a nebo tento problém lze řešit jen na plastické chirurgii – a to modelací prsou.
Celý článek | Přidat názor
Jak vybrat novou matraci

Jak vybrat novou matraci

Jak vybrat novou kvalitní matraci - Trh matrací se mění každou chvíli a novou vybíráme zpravidla, až když ji potřebujeme. Podle čeho zvolit tu správnou matraci, se vám pokusíme přiblížit v několika krocích.
Celý článek | Přidat názor
Pěstování orchideí v bytě a pěstování orchidejí doma

Pěstování orchideí v bytě a pěstování orchidejí doma

Pěstování orchideí v bytě - pěstování orchidejí doma. Rady a návody na téma pěstujeme orchideje - co vlastně potřebují. Druhy orchideí, které jsou vhodné pro pěstování v domácích podmínkách.
Celý článek | Přidat názor
 1 ... 5  6  7  8  9  10  11 ...